top of page

Servis Kiralama Ankara

     Servis Kiralama Ankara Koçak tur güvencesi ile  Ankara' da her türlü servis taşımacılığı adı altında personel servisi kiralama, öğrenci servisi kiralama hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunarız.

    Ankara servis kiralama olarak yurt içi ve yurtdışı olmak üzere otobüs kiralama, minibüs kiralama, midibüs kiralama, Vip Araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hemen bizi arayıp bütçenize en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

                                                                                   

TELEFON 0545 571 75 71

otobüs_kiralama_ankara.png

''Sizin değer verdiğiniz canınızdan çok değer verdiğiniz çocuğunuz anneniz babanız bize emanet. Emanete sahip çıkmak bizim görevimiz ve değerimizdir''

Servis Kiralama Ankara

Ankara içi servis taşımacılığı
19 kişilik servis kiralama
20 kişilik servis kiralama
31 kişilik servis kiralama
46 kişilik servis kiralama

Şehir içi, Şehirlerarası ve Yurtdışı Servis Kiralama, Otobüs kiralama, minibüs Kiralama, Vip kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

'Sizi istediğiniz konumdan alıp istediğiniz yere götürüyoruz. Sevdiklerinize kavuşturuyoruz''

Ankara Servis Kiralama

Koçak Tur olarak Ankara servis kiralama hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunarız. Saatlik, Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık kiralama hizmetleri yapmaktayız.

 

Servis Kiralama şekilleri

 

 • Saatlik Servis Kiralama

 • Günlük servis kiralama

 • Haftalık Servis Kiralama

 • Aylık Servis Kiralama

 • Yıllık Servis Kiralama

Servis Kiralama Ücretleri

Saatlik, Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık kiralama olarak servis kiralama ücretleri değişmektedir. Servis Kiralama Ücretleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilir ya da email gönderebilirsiniz.

Ne zaman?

Nereye?

Kaç kişilik

Kaç günlük veya kaç saatlik

Bu soruların cevabını bize söylediğinizde biz hemen size fiyat verebiliriz.

 

Bizi arayıp Nereden Nereye gideceğinizi, kaç km yol yapacağınızı ve kaç gün süreceğini söylerseniz biz size hemen fiyat veririz.

 

Otobüs kiralama ihtiyacı duyduğunuzda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız. Hizmet kalitesinden ödün vermeksizin en uygun fiyatı vermeyi garanti ederiz.

Nasıl Otobüs Kiralama Yapabilirim?

 

Teknoloji çağında yaşadığımız için bizi bir telefon ile arayarak istediğiniz otobüsü bizden kiralayabilirsiniz. TELEFON 0545 571 75 71

 

Bize şu soruların cevabını verdiğinizde otobüsümüz sizin için hizmete hazırdır.

Ne zaman?

Nereye?

Kaç kişilik

Kaç günlük veya kaç saatlik

Servis Kiralama Firmaları

Bir Servis kiralama firmaları arıyorsanız Servis kiralama ankara denildiğinde ilk akıla gelecek firmalardan bir taneside Koçak tur dur. Bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Servis Taşımacılığı Ankara

Ankara’da Servis kiralama sektöründe uzun zamandan beri Profesyonel servis kiralama hizmeti yapmaktayız.

Günlük Servis Kiralama 

İstediğiniz araçlarımız Günlük, saatlik, haftalık ve aylık olarak Servis Kiralama yapabilirsiniz.

Kiralık Servis

Servis kiralama sektöründe öncü, Türkiye’nin lider kuruluşunda uzman ellerde olacaksınız. Eğer bir Tur gezisi için bir  otobüse ihtiyacınız olursa, havaalanı transferiniz için bir servis kiralama ihtiyacınız olması halinde veya yurtdışından gelen misafirlerinize şehri gezdirmek için

 

​Nereye seyahat edecek olursanız olun otobüs kiralama konusunda uzman firmamızın tüm personeli size kiralanacak otobus'ün tüm yönlerini, kaç kişi taşıyacak ve size ne kadar büyük ya da küçük bütçe lazım ve mevcut seçeneklerinin her birini sizinle görüşmek, tartışmak ve fikirlerini sunmaktan mutluluk duyacaklardır.

 

​Danışman ekibimizin otobüs kiralama sektöründe deneyimli oluşunun getirdiği artılarla ve sürekli aldıkları eğitimler ile müşterilerimizin isteklerinin tam olarak ne istediklerini anlayıp daha doğrusu isteklerini kendilerinden daha önce tahmin edebilecek kabiliyete sahiptirler.

​​

Size Özel Kiralama Hizmeti

​​

 • Günü Birlik Geziler

 • Ayrıcalıklı Hizmet

 • 19, 29, 31, 35, 45, 55 Kişilik Araçlar

 • Rahat ve Konforlu Yolculuk

 • Uzman Personeller

 • İkramınız bizden

​​

ARAÇLARIMIZ:

 • 19, 29, 31, 35, 45, 55 Kişilik Araçlar

 • B2 ve D2 Belgeli (Yurtiçi ve Yurtdışı, Şehirlerarası veya Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri)

 • Özel ferdi kaza Sigortalı

 • Koltuk Sigortalı araçlarımız

 • Kasgolu

 • Yurtdışı gezilerinde yeşil pasaportlu özel şöförlerimiz ve son model araçlarımız ile Siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Çayınız Kahveniz Bizden Çünkü siz bizim konuğumuz misafirimiz ve bizim emanetimizsiniz.

Tag: otobüs kiralama, Uzun Dönem Araç Kirala, Crafter Kiralama, Minibüs kiralama, minibüs kiralama ankara, Kiralık Minibüs, Kiralık Minibüs ankara, Minibüs kirala, Düğün otobüsü Lazım, Düğün Otobüsü Kiralama, Personel Taşıma Ankara, Personel Taşımacılığı, Öğrenci Taşımacılığı, Anıtkabir Gezi, Vip Taşımacılık, Öğrenci Taşımacılığı Ankara, Koçak Turizm Ankara, KoçakTur, Turizm Taşımacılık, Şoförlü Araç Kiralama, Gezi Otobüsü Kiralama, Turizm Otobüsü Kiralama, Otobüs Kiralama, Kiralık Otobüs, Otobüs Lazim Ankara, Ankara Havaalanı Transferi ,Otobüs Kiralama Hizmetleri, Gezi Hattı, Otobüs Bizde, Ankara Turizm, Turizm Otobüsü Lazım, Paraşütcü gezileri, Ankara Turizm Otobüsü, Gezi Tur, Gezi Tur Ankara, Ankara Turu, Vip Taşıma, Ankara

 

Kiralık araç, Makam Aracı Kiralama, Filo Kiralama, Otobüs Kiralama Minibüs Kiralama, Ankara Otobüs Kiralama, Otobüs Kiralama Ankara, Kiralık Otobüs Ankara,  Ankara Kiralık Otobüs, Kiralık Otobüs Lazım ,Otobüs lazım, Ankara Otobüs lazım Esenboğa Transferi, Ankara da otobüs lazım, Ankara Gezi Otobüsü, Ankara'da Kiralık Otobüs, Şoförlü Araç Kiralama, Otobüs Lazım Ankara, Gezi Otobüsü Lazım ,Gezi Otobüsü lazım ankara, Transfer Hizmetleri, Ankara'da kiralık otobüs, servis taşımacılığı, gezi otobüsü, ankara turizm firmaları, kiralık otobüsler, günübirlik geziler, turizm, gezi, günübirlik turizm otobüsü, düğün otobüsü, nişan otobüsü, ankara da hizmet veren turizm firmaları, ankara'dan istanbula otobüs kiralama, modelli otobüs kiralama, panoramik ankara tur, ankara havaalanı transferi, otobüs transferi, özel günler için otobüs minibüs kiralama, özel günler için otobüs kiralama,

 

ankara seyahat acentaları, ankara turu, ankara gezisi, okul gezisi, öğrenci gezisi, anıtkabir gezi otobüs kiralama, günlük gezilere servis kiralama, günlük gezilere minibüs kiralama, günlük gezilere otobüs kiralama, ankara otobüs minibüs kiralama, tur otobüsleri kiralama, ankara personel taşımacılığı, personel taşıma hizmetleri, gezi için otobüs kiralama, b2 belgeli otobüs kiralama, d2 belgeli otobüs ankara, gezilere otobüs temin edilir, gezi hattı, turizm otobüsü kiralama ,otobüs lazım ankara, otobüs minibüs ankara, otobüs minibüs, turizm taşımacılık, otobüs minibüs ankara, ankara da gezi için otobüs minibüs, tur için otobüs minibüs, otobüs kiralama, tur için otobüs kiralama,

 

şehir dışı turlar için otobüs kiralama, gezi için minibüs kiralama, gezi minibüsü kiralama, cenaze otobüsü kiralama, cenaze için otobüs kiralama, gezi minibüsleri ankara, ankara da minibüs arıyorum, ankara esenboğa havaalanı, ankara alan transferi, ankara otel transfer, ankara shuttle, kiralık otobüs ankara, minibüs arıyorum ,düğün otobüsü ankara, ankara da düğün otobüsü kiralama, ankara havaalanı transferi, ankara havaalanı minibüs transfer, ankara şoförlü araç kiralama

Ankara'da Servis Taşımacılığı, Otobüs, Minibüs, Vip Taşımacılığı, Servis Taşımacılığı Ankara, Servis Kiralama, Servis Kiralama Şirketi, Servis Kiralama Ücreti.

bottom of page