top of page

Servis Taşımacılığı

personel taşımacılığı

PERSONEL SERVİS TAŞIMACILIĞI

Servis Taşımacılığı: Zaman ve Rota Yönetimi 

 

KOÇAK TURiZM Personel Taşımacılığı sektöründe tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir Koçak Tur zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan KOÇAK TURiZM, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir. 

 

SERVİS KİRALAMA

SERVİS KİRALAMA ANKARA

Koçak Turizm güvencesi ile Servis Kiralama Ankara faliyet göstermektedir.

Servis Taşımacılığı: Güvenlik Standartları 

 

KOÇAK TURiZM tüm araç sürücülerinde en az 5 yıllık sürücü ve “psikoteknik” belgesi olması şartını aramaktadır. Bu standardımızla siz değerli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır. KOÇAK TURiZM filosundaki araçların tamamı kasko sigortalı olup, yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı "Özel Koltuk Sigortası" ile sigortalanmaktadır. 

 

Güçlü Filo 

 

KOÇAK TURiZM farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Karaaytu Tur ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceğiniz yollardaki araçlarımızdır. 

 

Sürekli Eğitim 

 

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir. 

 

Operasyon Masası 

 

Servis taşımacılığı operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir. 

okul servisi

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Gerekli yönetmeliklere uygun ve donanımlara sahip yeni model araçları ile Öğrenci Servis Taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır...

Çocuklarımızın güvenliği ve konforulu seyehat hakkını gözeterek, güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

  Öğrenci taşımacılığı hizmeti almayan öğrenciler bazı zorluklarla karşılaşabilirler. Çoğu ilde artık işe gidiş ve dönüş saatlerinde trafik oluşmaktadır. Bu saatlerde öğrenciler de okullarına gitmektedir. Bu durum sonucu öğrenciler trafikten etkilenerek hem taşıtlarda yorulmakta hem de okullarına yetişememe gibi bazı sorunlar yaşamaktadır. Ancak taşımacılık hizmeti veren firmalardan servis hizmeti alan öğrenciler belirli saatlerde servislerine binerek şaşmadan okullarında olması gereken saatte okullarında olmaktadırlar. Bu sayede öğrencilerin trafik, okula yetişme gibi dertleri olmamaktadır.

 

 Hem okul yönetiminin hem de velilerin öğrenci taşımacılığı konusunda oldukça dikkatli olmaları gerekmektedir. Öğrencilerin ulaşımlarının rahat ve konforlu olması onların gereksiz yorgunluklardan uzak tutacaktır. Taşıma alanında hizmet veren firma tercihi yaparken de firmanın taşımacılık alanında gerekli belgelere sahip olduğundan ve çalışanların trafiğe çıkmak için gerekli belgelere sahip kişilerden oluştuğuna dikkat etmelisiniz. Sizlerde taşımacılık alanından bu hizmetten yararlanarak öğrencilerin ulaşımını rahatlatabilirsiniz.

 

  Taşıdığımız öğrencilerimize sigorta güvenceside sağlıyoruz.

 

  SÜRÜCÜLERİMİZ;

 

  • Deneyimli,

  • Sektördeki eğitim ve seminerleri takip eden,

  • Trafik kurallarını bilen ve uyan,

  • Güleryüzlü, kişilerden oluşmaktadır.

bottom of page